התחברות
הרשמההצהרת נגישות

אתר זה נבנה בפורמט CMS ועושה את כל הניתן על מנת לעמוד בדרישות תקנות שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013.התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.צוות מקצועי ומיומן פעל רבות ומבצע את הבדיקות והמבחנים לתאימות הגבוהה ביותר עבור דפדפנים Firefox ו- Internet Explorer.האתר מספק מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת בעזרת מקשי החיצים, Enter ו- Esc ליציאה מתפריטים וחלונות. האתר מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ולשימוש בטלפון הסלולארי.

על מנת להפעיל את מנגנון הנגישות יש ללחוץ על סמל הנגישות המופיע בצידו של המסך, לאחר הלחיצה, יפתח פאנל נגישות בתחתית המסך ושם יוצגו כפתורי נגישותבהתאם לתקנים הישראלים (ת"י 5568)

במידה ונתקלתם בבעית נגישות, נפגעתם מאי יכולת להשתמש באי אילו מתכני האתר, נשמח מאוד אם תפנו אלינו באמצעות המייל: info@bizly.co.il ונדאג לתקן זאת לאלתר .

המידע המובא באתר זה מביא מקצועיות ואמינות ברמה הגבוהה ביותר. עם זאת, המידע מובא בצורה כללית , לכן השימוש בחומרים המופיעים באתר הם באחריות הקורא בלבד.
אין בעלי האתר או הכותבים בו אחראים על כל נזק או עוגמת נפש העלולים להיגרם כתוצאה מהשימוש בחומרים, ההמלצות ושירותים אחרים המובאים באתר.
כל המחירים המוצגים באתר בכל חבילות ההתקשרות השונות הינם בכפוף לתקנון נטרון ישראל בע"מ וניתנים לשינוי מעת לעת | ט.ל.ח - הצהרת נגישות


כל הזכויות שמורות לנטרון ישראל בע"מ © 2022 | מפעילת ביזלי - מרכז העסקים והיזמות של ישראל

.

 

Please publish modules in offcanvas position.