התחברות
הרשמהImage

מרכז העסקים והיזמות המקיף והגדול של ישראל

לוח המידע והרישום לכנסים והאירועים החמים בעולם היזמות, העסקים והטכנולוגיה לשנים 2020-2019

יריד משאבי אנוש 2020


מאפייני האירוע

תאריך האירוע 22-01-2020 8:00
תאריך סיום אירוע 22-01-2020 16:00
מיקום האירוע אקספו תל אביב

פלטפורמה לשיווק ישיר של מוצרים ושירותים למשאבי אנוש

מנהלי משאבי אנוש הם אדריכלים של ארגונים, הנדרשים לגישה תמידית למידע, לתוכן מקצועי, למוצרים וכמובן לשירותים שהשוק האזרחי מציע.

יריד משאבי אנוש של המרכז הבינלאומי לכנסים, נחשב לאירוע המכירות הגדול לתחום HR ורווחת עובדים בישראל והוא כולל תערוכת מציגים ססגונית לפתרונות ושירותים לניהול ההון האנושי כגון תוכנות, שירותי מחשוב, גיוס, מיון והשמת עובדים, אמצעי הדרכה, שירותים לפיתוח חווית עובדים, הצעות ורעיונות שי לחג ראש השנה ומבצעים לחגי תשרי, שירותי תיירות ונופש, הפקת אירועים, פעילויות רווחה, תכוניות לימוד, קורסים ואמצעי למידה ועוד.

 

הזדמנויות עסקיות שאסור להחמיץ
יריד משאבי אנוש הוא מוסד עסקי צעיר ודינמי המשמש פלטפורמה נוחה למתן הצעות למוצרים ולשירותים, לאיסוף לידים חמים, ולביצוע התקשרויות עם מקומות עבודה ובכלל זה מנהלי משאבי אנוש, מנהלי הדרכה, מנהלי רווחה קניינים מוסדיים ועוד.

היריד מחולק למתחמים ואזורי תצוגה ייחודיים עפ"י תחומי התעניינות:

  • מתחם הצעות לשי לחג ולמבצעי רכש למכירות מרוכזות
  • מתחם הגיפט קארד, תווי השי ושוברי מתנה
  • מתחם לחשיפת מרצים, מנחי סדנאות, אומנים ועוד
  • מתחם הצעות לאירועי חברה ההפקות ותרבות הפנאי
  • מתחם מזון, לשירותי קייטרינג והסעדה
  • מתחם להצעות תיירות ונופש

מארגן התערוכה

400 5d7ccb9b8c364חברת : ICX - המרכז הבינלאומי לכנסים
טלפון : 1800-555200

 

 


 

08:30 - קליטה ורישום וכיבוד קל
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - דלפק הקבלה
 
09:15 - סקירת השינויים בעולם העבודה בראי משפט העבודה והתמודדות בתי הדין עמן
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם A3

מהו עולם העבודה העתידי שכולם מדברים עליו? האם אנו עדים למהפכה התעשייתית הרביעית? העידן הראשון של המהפכה התעשייתית החל כידוע עם מנוע הקיטור והמיכון שהוא יצר; העידן השני היה במעבר לייצור המוני, עם המצאת החשמל; העידן השלישי היה במהפכת המחשוב; והיום אנחנו בעידן הרביעי - עידן הסייבר והבינה המלאכותית. 

בהרצאתו יציג עו"ד אוהד גלעדי, מומחה בדיני עבודה ושותף בנ. פינברג ושות' את המודלים החדשים והמתפתחים לצד המשמעויות האפשריות שלהם על שוק העבודה, בסביבה מאורגנת ולא מאורגנת.
ההרצאה תכלול סקירה מרתקת על השינויים העתידיים והאתגרים שיעמדו לפתחם של מנהלי משאבי אנוש ביישומם בעתיד.

מרצה: עו"ד אוהד גלעדי - שותף בנ. פינברג ושות', מומחה בדיני עבודה ובמשפט העבודה הקיבוצי. בעבר עסק בייצוג צד העובדים בסכסוכי עבודה, עת שימש עורך דין באגף לאיגוד מקצועי בהסתדרות הכללית החדשה

09:45 - הפסקת כיבוד בוקר ומפגשי נטוורקינג
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם הפואייה
 
10:15 - התעמרות במקום העבודה והדרכים למיגורה
מיקום: אקספו תל אביב, ביתן 10 אולם A3

התעמרות בעבודה היא תופעה נפוצה ממנה סובלים עפ"י מחקרים בין רבע למחצית מכלל העובדים בישראל. 

הגם שהצעת החוק הפרטית, שעניינה מניעת התעמרות בעבודה נותרה כהצעה בלבד, אימצו לאחרונה בתי הדין לעבודה, את רוחה של הצעת החוק ופסקו הלכות לפיהן נקבע כי התופעה של התעמרות בעבודה היא תופעה פסולה, אסורה והמתעמרים צפויים לסנקציות חריפות ותשלום פיצויים בגין נזקי התעמרות, בנוסף לכל סעד אחר. 

פרופסור שלומית יניסקי-רביד, הקריה האקדמית אונו, ראש מכון שלום למחקר השוואתי, תדון בהרצאתה בשיח שהצמיח העיסוק בהתעמרות בעבודה, תציג כלים ואתגרים לצמצום התופעה ותסקור הלכות חשובות שקבעו בית הדין לעבודה בנושא טעון זה.

מרצה: פרופסור שלומית יניסקי-רביד, הקריה האקדמית אונו, ראש מכון שלום למחקר השוואתי, מכון אליהו למשפט וטכנולוגיה; עמיתת מחקר באוניברסיטת ייל; ופרופסור אורח באוניברסיטת פורדהאם. 

10:45 -הפסקת כיבוד בוקר ומפגשי נטוורקינג
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם המליאה
 
11:15 - 6 מגמות חדשניות בגיוס עובדים בעידן החדש שחייבים להכיר
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם A3

הקושי באיתור וגיוס עובדים טובים הפך לאתגר מספר 1 של מנהלי משאבי אנוש, מנכ"לים ולמחלקות הגיוס. מה שעבד בעבר כבר לא עובד כיום בעידן של מלחמה על המועמדים (במלחמה שבה המועמדים כבר ניצחו).

יעקב רוזן, מנכ"ל HRD, מומחה לגיוס ברשת, שברקוד שלו אלפי הכשרות של אנשי גיוס ומאות מנהלים, יסקור בהרצאתו את 6 המגמות העיקריות שחייבים להטמיע בארגון כדי שלא להישאר מאחור. בהרצאה יציג רוזן טיפים איך לאתר ולגייס עובדים שלא הייתה שום דרך להגיע אליהם בדרכים אחרות אלא בעזרת שימוש בכלים מקוריים ומוכחים שהוא פיתח.


מרצה: יעקב רוזן - מומחה לגיוס ברשת, מרצה ומדריך לינקדאין לגיוס ולעסקים, בעל תואר בהנדסת תעשייה וניהול ותואר MBA עם התמחות במשאבי אנוש מהמכללה למנהל. נציג בלעדי של Linkedin EMEA בכל מה שקשור לפתרונות הגיוס. בעבר עבד בתפקידי ניהול באינטל, HP-אינדיגו ואלתא.

11:45 - סיור חוויתי בתערוכת הספקים הגדולה למשאבי אנוש וחווית עובד
מיקום: אקספו ת"א, ביתן 10 - אולם המליאה

סיור ומפגש עם ספקים ונציגים בתוך תעשיית משאבי אנוש, חיבור היוצר הזדמנות מצוינת לגלות דרכים טובות יותר לעשות עסקים וליצור קשרים חזקים עם ספקים רלוונטים במגוון תחומים ובכלל זה מוצרים ושירותים לפיתוח חווית עובדים ושי לחג ראש השנה

12:15 -המגמות העיקריות בעולם העבודה העתידי וכיצד ניתן להיערך אליהן?
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם A3

ד"ר מיה אימברמן תציג בהרצאה מרתקת ממצאים ותובנות לגבי המגמות והשינויים בניהולן ההון האנושי, מתוך מחקר גלובלי שנערך על ידי Deloitte. במסגרת ההרצאה נסקור את הסוגיות העומדות על סדר היום של הארגונים בארץ ועולם, ביניהן: מהן מגמות ההון האנושי המרכזיות המשפיעות על ארגונים וכיצד המנהלים יכולים להיערך אליהן? מהם ההבדלים העיקריים בין ישראל והעולם בנוגע לעולם העבודה העתידי? מהו הארגון החברתי שעלייתו נצפית במגמות בשנים האחרונות הן בעולם והן בישראל? ועוד

מרצה: ד"ר מיה אימברמן, מובילת תחום Human Capital Consulting, ב-Deloitte

12:45 -הפסקת התרעננות
מיקום: אקספו ת"א, ביתן 10 - אולם המליאה
 
13:00 -תקשורת בין תרבויות: איך ליצור מסוגלות תרבותית במקום העבודה הווירטואלי והממשי?
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם A3

איך התרבות הישראלית נתפסת ע״י תרבויות אחרות? איך ניתן לצמצם את הפער התרבותי בעבודה בחברות בינלאומיות? איך לנהל תקשורת נכונה בקבוצות עבודה וירטואליות וממשיות? איך להתנהל ממקום של מסוגלות ואינטליגנציה תרבותית? 

בעולם העבודה הגלובלי של היום נוצרים פערי תרבויות שחשוב ואף ניתן לצמצמם במידה רבה. אוסנת לאוטמן מומחית מובילה בתחום, תציג בהרצאה פרקטית כיצד אפשר לצמצם את הפער התרבותי בעבודה עם ישראלים ולא- ישראלים - איך להימנע מחוסר הבנה תקשוריתית, איך לבנות אמון וכלים להצלחה בתקשורת ומערכת יחסים לטווח הרחוק.

מרצה: אוסנת לאוטמן, מומחית לתרבות ישראלית עסקית ולפער בין תרבויות. היא הבעלים של חברת OLM-Consulting ומחברת רב המכר באמזון ‘Israeli Business Culture’. אוסנת עובדת עם חברות בינלאומיות בארץ ובעולם ומייעצת להם כייצד נכון לצמצם את הפער התרבותי בעבודה עם ישראלים ולא- ישראלים.

13:30 -איך למשוך למאזין בצמות - סטוריטלינג והנעה לפעולה
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם A3

האם אפשר להריח רעיון? לגעת במסר או לצחוק בזמן פרזנטציה? על מנת לייצר שינוי ולהפיח חיים ברעיון, מקטן ועד גדול, צריך לדעת איך לתקשר אותו באופן שיעורר השראה ויכניס את הקהל להאזנה. סטוריטלינג הוא כלי שמאפשר לנו מגוון דרכים מקוריות, מעניינות וייחודיות לרתום את הקהל, לשחק עם הדמיון שלו ולמשוך אותו בצמות.

מילה פינקלשטיין- מומחית לסטוריטלינג ופרזנטציה, תחשוף בהרצאה מיוחדת איך ליצור שינוי, לרתום את הקהל ולהפיח חיים בדרך לפרזנטציה מנצחת, תציג את האופן בו סיפורים, מטאפורות והומור מניעים אחרים לפעולה. ותגלה איך ציטוט של סיינפלד יכול להוביל להשקעה של 2 מיליון דולר. 
מרצה: מילה פינקלשטיין - יזמת, סטוריטלרית ומומחית לבניית מתודולוגיות בתחום העברת מסרים ותקשורת אפקטיבית. מלווה מנהלים בכירים בחברות ישראליות וגלובליות, פוליטיקאים, אנשי ממשל ועוד. מחזיקה בתואר אלופת ישראל הפתוחה בדיבייט תחרותי ודוברת 17 בעולם.

14:00 -ארוחת צהריים חוויתית במסעדת Daily Events
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם A4
 
14:45 - מופע סיום: מיקי גבע זה לא עוד סטנדאפ - מופע שאסור לפספס !
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם A2+A3

מיקי גבע זה לא עוד סטנדאפ
מיקי גבע, יוצר הסדרות "מלבי אקספרס" ו"נפלת חזק", מעניק גבע לצופים אחרי 20 שנות במה, חוויה שונה משל מופע סטנדאפ רגיל, במין ז'אנר ששמור רק לו. במהלכו הוא מביא איתו לבמה את מיטב אמני ישראל.

איך נשמע "חברות שלך" של עומר אדם בגרסת אחרי החתונה? למה זה נשמע כאילו ישי לוי מתקמצן על הסלסולים? ומה קורה כשנותנים ליובל המבולבל לשיר את "מתנות קטנות" של רמי קליינשטיין?

וגם על החיים אחרי החתונה לצד אשתו והתינוק, על ההבדלים האינסופיים בין נשים לגברים, על יוקר המחייה בישראל ועל מה לא
מיקי גבע זה לא עוד סטנדאפ - מופע שאסור לפספס!

15:30 - סיום, חלוקת שי ופיזור

מידע על : אקספו תל אביב

אקספו תל אביב ממוקם בעיר תל אביב, בירת המסחר והתרבות של ישראל. תחילתו של אקספו תל אביב בשנת 1933 עם טקס הנחת אבן הפינה למבני הקבע של "יריד המזרח . עם הקמת מדינת ישראל נבנה המתחם בעיר תל אביב על שדרות רוקח והיה ידוע בשמו "מרכז הירידים".

בסוף שנת 2018, מתוך מטרה למצב את המרכז כמתחם תערוכות וכנסים בינלאומי, השתנה שמו ל"אקספו תל אביב".

לוגו החברה, מאז ועד היום, הינו גמל מעופף. הגמל המעופף מסמל את המזרח המתנהל בעצלתיים. הגמל המעופף מבטא את רוח החדשנות, היוזמה והמעוף הנושבת מאז ומתמיד באקספו תל אביב.

מרחבי הדשא וגינות הנוי המטופחות המקיפות את המתחם משרות אווירת רוגע ושלווה בלב המטרופולין סוער והמתחם כולו הוגדר כמתחם ירוק שבו כל תהליכי הבניה והפיתוח נעשים בהתאם לתקני איכות הסביבה תוך שמירה על סביבה ירוקה והטמעת אלמנטים של בניה ירוקה.

מתחם האפשרויות הבלתי מוגבלות
אקספו תל אביב ערוך לספק את המענה הטוב ביותר לכל אתגר, פרטי או עסקי, בכל סדר גודל, באמצעות גמישות, חדשנות ושירותיות ללא גבול. הגמישות תפעולית והתכנון היצירתי מאפשרים קיום אירועים מורכבים ויוצאי דופן .הוורסטיליות הרבה של האולמות והחללים השונים שלנו מאפשרים לקיים כאן כל סוג אירוע, מתערוכות, כנסים, אירועים עסקיים, אירועים פרטיים, תצוגות אופנה, ירידים,מסיבות ומופעים ועד צילומי טלוויזיה ופרסומות.

נגישות המתחם היושב על צירי תנועה מרכזיים, וסמיכות לתחבורה ציבורית ולתחנת הרכבת הסמוכה בצירוף שפע אפשרויות החניה, הופכים את אקספו תל אביב לבחירה הראשונה לקיום אירוע עבור חברות.

לאורך השנים נערכו באקספו תל אביב מגוון תערוכות, ירידים ואירועים המלווים אותנו לאורך שנים ומזוהים עם המרכז באופן טוטאלי והפכו למסורת ביניהם: תערוכות אוטומוטורס, תערוכת הטכנולוגיה, תערוכת watec, תערוכת הסייבר ו HLS, בינת אקספו, יריד חבר, יריד הוועדים, יריד סופרפארם ועוד.


 איך להגיע ?

אקספו תל אביב ממוקם בנקודה האסטרטגית ביותר במטרופולין, ומאפשר אליו גישה מהירה ונוחה. נתיבי איילון, כביש . . גהה, כביש החוף וכביש 5 זורמים ישירות אליו.
נווט/י ב waze

תחבורה ציבורית: תחנת הרכבת ממוקמת בסמוך למתחם, כמו כן מגוון קווי אוטובוס עוצרים בתחנות הסמוכות .

נתיבי איילון: למגיעים מצפון, ירידה במחלף רוקח ושמאלה. למגיעים מדרום, ירידה במחלף רוקח וימינה.

חנייה: כ- 2500 מקומות חנייה מחולקים בין שטח אקספו תל אביב, היכל הספורט וחניון הרכבת. כ- 2000 מקומות חנייה נוספים עומדים לרשות המבקרים בחניון גני יהושע הסמוך למתחם.

רכבת ישראל – תחנת הרכבת של האוניברסיטה סמוכה לאקספו תל אביב – אתר רכבת ישראל

אגד – אוטובוס קו מספר 521 – אתר אגד

דן – אוטובוס קו מספר 12, 22, 40, 89, 189, 389 – אתר דן

מטרופולין – אוטובוס קו מספר 47 , 48, 247 ממרכז ת"א ורעננה/כ"ס/הרצליה/רמת השרון – אתר מטרופולין

קווים – אוטובוס קו מספר 137 – אתר קווים

מיקום על מפה

לא ניתן להרשם יותר לאירוע זה

מעוניינים לפרסם כנס או אירוע בביזלי ?

accomplishment achievement adult 1059120

אנו במרכז העסקים והיזמות של ביזלי מעודדים ומקדמים בברכה פרסום כנסים, אירועים ופעילויות ביומן ביזלי לעסקים. המערכת מאפשרת למפרסמים להקים אירוע, לפרסם, לפתוח ערוצי רישום לקהל הרחב ועוד מגוון רחב של הרחבות ומודולים

ודבר אחרון, הכל כמובן בחינם לגמרי .

ינואר   2022
ש ב ג ד ה ו ר
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

כנסים / אירועים קרובים

המידע המובא באתר זה מביא מקצועיות ואמינות ברמה הגבוהה ביותר. עם זאת, המידע מובא בצורה כללית , לכן השימוש בחומרים המופיעים באתר הם באחריות הקורא בלבד. אין בעלי האתר או הכותבים בו אחראים על כל נזק או עוגמת נפש העלולים להיגרם כתוצאה מהשימוש בחומרים, ההמלצות ושירותים אחרים המובאים באתר. כל המחירים המוצגים באתר בכל חבילות ההתקשרות השונות הינם בכפוף לתקנון נטרון ישראל בע"מ וניתנים לשינוי מעת לעת | ט.ל.ח
כל הזכויות שמורות לנטרון ישראל בע"מ © 2022 | מפעילת ביזלי - מרכז העסקים והיזמות של ישראל

Please publish modules in offcanvas position.